Skip to Main Content »

Category Navigation:

 

Technické detaily

Click on the image for detailed information Click on the image for detailed information Click on the image for detailed information Click on the image for detailed information Click on the image for detailed information Click on the image for detailed information Click on the image for detailed information

Jedinečná optimalizace skladu

Doposud musel mít prodejce skladem sortiment od každé velikosti razítka a v každé barvě. Vycházejme z typických 6 velikostí Printer Standard (tedy Printer 10 - 60) a z 8 základních barev výrobku (černá, červená, modrá, zelená, atd.), což znamená 48 skladových míst (SKU´s). U nového Printeru jsou barvy definovány kartičkou ImageCardTM, u razítka samotného jsou již jenom 2 základní barvy, a to černá a bílá. Ke každému razítku jsou automaticky přibaleny image kartičky ve čtyřech barvách, tím se drasticky zmenší plocha skladu. Pro splnění zákaznických požadavků je zapotřebí pouze 12 skladovacích míst. Razítkáři nebo obchodníci tím mohou ušetřit až 75% skladové kapacity, aniž by se snížila jejich nabídka.

Snadno odnímatelné image okénko & Easy pad exchange

Snadné vyjmutí image okénka způsobuje jednoduchou výměnu kartičky ImageCardTM a razítkového polštářku. Optimalizované razítkové polštářky, které jsou také kompatibilní pro předchozí model, umožňují čistou výměnu polštářku. Mimochodem, dosud používané náhradní polštářky pro razítka Printer jsou bez problémů použitelné také pro nový model.

Protiskluzová technologie

Protiskluzový mechanismus je integrován v transparentním plášti razítka a zajišťuje pevné usazení na označovaných dokumentech. Protiskluzové gumové body jsou přímo nastříknuty na materiál pláště a nemohou tak být při mobilním používání ztraceny.

Krytka

Nový Printer je k dostání také s krytkou - což činí razítko prvotřídním doplňkem pro použití na cestách

Extra rychlá montáž & Sériové číslo pro identifikaci výrobku

Nový Printer stojí při montáži textové desky stabilně na hlavě.  Ochranná fólie  textové desky je již odstraněna - tím odpadá složité odlepování této fólie.  Taktéž pomocné rastrování a TOP značení zajistí lehčí a rychlejší polohování textové desky a její  montáž.

Nezaměnitelné sériové číslo, které je gravírováno na výrobku, umožňuje přesné dohledání a může posloužit mimo jiné jako důkaz, že se jedná o COLOP originál.

CO2 neutrální - Přebíráme zodpovědnost

Nová generace Printer  byla optimalizována podle ekologických zásad. Emise CO2, kterým se nelze při výrobě vyhnout, budou kompenzovány investicemi do projektu na ochranu klimatu (GOLD STANDARD Projects). V důsledku toho je nový Printer, opírající se o rozhraní systému „cradle to gate" , CO2 neutrální.


Transparentní obal & Inovativní koncept rámečku

Transparentní plášt´ dovává Printeru moderní vzhled a zajišťuje přesné umístění otisku.

Příčné konstrukční pásky posilují otočný mechanismus a činí razítko stabilnější. Přesný posuvný mechanismus umožňuje hladký chod razítka. Pro uživatele to znamená jednodušší a pohodlnější razítkování. Nová koncepce vytváří také velmi příjemný zvuk při razítkování, které jistě uživatel brzy ocení.

Ale to není vše: Nové razítko vykazuje o deset procent méně objemu než jeho předchozí model. Tím je neuvěřitelně  malý a lehký a přitom kompaktní a robustní.