Skip to Main Content »

Category Navigation:

 

Nástroje pro personalizaci

Nové nástroje personalizace - jednochuché, rychlé a flexibilní
COLOP vytvořil dva nové zajímavé nástroje, které umožní vytvořit jednoduchým, individuálním a profesionálním způsobem design kartičky ImageCardTM, a to jak na na přední, tak i na zadní straně.
 
ImageCardTM Designer
 ICD7
Pro distribuční partnery byl vyvinut nový software s názvem „ICD7“. Tvůrci umožní vytvořit kartičku jednoduše, rychle a flexibilně pro sebe nebo pro své zákazníky.
 
 Dodatečná podpora: Pro zjednodušení a urychlení tisku a vysekávání kartiček ImageCardsTM nabízí COLOP pro velikosti 20,30 a 40 předsekané archy A4 s několika image kartičkami od každé velikosti a archy A5 s image kartičkami vždy od jedné velikosti. Po vytištění na inkoustové nebo laserové tiskárně pak kartičky jednoduše odtrhnete a vložíte do razítka.
 
 
 ImageCardTM Designer
Pro koncového uživatele poskytuje COLOP jednoduchý software „ImageCardTM Designer“, s nejdůležitějšími funkcemi na internetu zdarma . Intuitivní ovládání umožňuje rychlé vytvoření Image kartičky z domova. Jednoduše zvolíte pozadí nebo nahrajete fotky, ve správné velikosti oříznete, v případě potřeby otočíte, uložíte, vytisknete a vystřihnete. Razítko, které bude zaručeně poutat pozornost, je hotové.
imagecard.colop.com